Schroniska szkolno- młodziezowe

Jedną z opcji szukania tanio noclegów sa schroniska szkolno- młodzieżowe. Jak to z nimi jest i czy warto?

Schroniska szkolno- młodzieżowe są w każdym większym mieście, oraz w każdym kurorcie. Nazwa nie wskazuje jednak, kto może korzystać z tego typu noclegu, ponieważ korzysta z nich każdy. Cena oferowana przez te noclegownie jest dość przystępna i dzięki temu wiele osób na to się skusi.

W schroniskach szkolno- młodzieżowych jest zakaz picia alkoholu. Jest to czasem trochę utrudniające życie, ponieważ jadąc na wakacje jest duża szansa, ze będziesz miał ochotę na piwo, a tu wieczorkiem nie wolno ci. I to jest w właśnie w schroniskach bezsens.

Ceny są zróżnicowane. Dorosły bez niczego dostanie tu łóżko w takich samych warunkach jak w hostelu i po tej samej cenie (a czasem nawet drozęj).

Są tu tez zakazy i nakazy. Jest opisane do której wolno ci balować poza tym lokalem, by cie wpuścili. Często narzucają, co można gotować, co można jeść i gdzie można jeść. To choć nie jest coś nadzwyczajnie uprzykrzającego życie, to jednak jest to to co najmniej nieprzyjemne.

Dlatego rada moja jest taka, ze jak masz inne opcje noclegu, to zanim pójdziesz do tego przybytku, sprawdź swoje opcje. jest duża szansa, ze trafisz na coś lepszego.