Wrocław

Jedna z ciekawych opcji podróży jest Wrocław. Obfituje on w wiele atrakcji, które ciężko pominąć.

Wrocław posiada swój dość urokliwy rynek. w samym jego centrum znajduje się ratusz miejski. Jest on murowany z cegły. Poza tym godnym uwagi jest też kościół garnizonowy, który podobnie wchodzi w tutejszy rynek, jak Kościół Mariacki w Krakowie.

Wrocław obfituje w wiele eventów. Dzięki temu został on europejską stolicą kultury. Do najciekawszych z nich należy majówka wrocławska, bicie rekordu guinessa w grze na gitarze. Poza ty jest tu wiele imprez kulturalno- rozrywkowych, dzięki którym w Wrocławiu każdy znajdzie coś dla siebie.

Ciekawą atrakcja miasta są uczelnie wyższe. Powstały one zarówno na bazie uczelni niemieckich, jak i polskich uczelni terenów wysiedlonych.

We Wrocławia jest tez znane zoo, w którym nie tak dawno temu powstało afrykarium. Jest to dodatkowa atrakcja, która przyciągnie zarówno najmłodszych, jak i najstarszych amatorów dzikich zwierząt.

Po drugiej stronie ulicy znajduje się Hala Ludowa wraz z wrocławska pergolą. Jest to miejsce nie tylko reprezentacyjne, ale także miejsce, gdzie Wrocławianie przychodzą nacieszyć się pięknem tego miejsca.

Miasto posiada jeszcze wiele innych atrakcji, dlatego warto tu przyjeżdżać.